За жовтень бійці ЗСУ звільнили 29 населених пунктів Херсонської області

Окупанти тим часом намагаються повернути втрачені позиції.

06.10.2022
За жовтень бійці ЗСУ звільнили 29 населених пунктів Херсонської області
Фото: умовне

Від 1 жовтня українські військовослужбовці звільнили від армії РФ 29 населених пунктів у Херсонській області. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов.

Він також розповів, що окупанти намагаються проводити контратаки на херсонському напрямку, використовуючи резерви, з метою стримування просування бійців ЗСУ, утримання зайнятих позицій та повернення свого контролю над втраченими районами.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.