На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Подружжя допомомагає Україні з Польщі.

03.10.2022
На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Цією історією у фейсбуці поділився волонтер Андрій Артим.

“Гриць та Аня одружились. Три роки збирались, короновірус, локдауни, потім друга війна. Три роки вони мали план і врешті його реалізували. Просто поставили скриньку і попросили гостей не дарувати весільні квіти, а віддати ці кошти на ЗСУ. Весілля для найближчих, казали, що не пасує робити гучну забаву, коли війна. Музика була винятково українська”, – розповів волонтер.

Від додав, що наречений Гриць волонтерить ще від початку війни на сході України. Чоловік шукав авто, переганяв через кордон, купував запчастини. У 2015-2016 роках відвозив позашляховики на передову.

Андрій Артим додав, що із зібраних на весіллі коштів придбали тепловізор для українських військових.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.