На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Подружжя допомомагає Україні з Польщі.

03.10.2022
На своєму весіллі молодята зібрали замість квітів гроші на тепловізор для ЗСУ

Цією історією у фейсбуці поділився волонтер Андрій Артим.

“Гриць та Аня одружились. Три роки збирались, короновірус, локдауни, потім друга війна. Три роки вони мали план і врешті його реалізували. Просто поставили скриньку і попросили гостей не дарувати весільні квіти, а віддати ці кошти на ЗСУ. Весілля для найближчих, казали, що не пасує робити гучну забаву, коли війна. Музика була винятково українська”, – розповів волонтер.

Від додав, що наречений Гриць волонтерить ще від початку війни на сході України. Чоловік шукав авто, переганяв через кордон, купував запчастини. У 2015-2016 роках відвозив позашляховики на передову.

Андрій Артим додав, що із зібраних на весіллі коштів придбали тепловізор для українських військових.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.