В українській розвідці показали, що всередині іранського “Шахеда”

Більшість комплектуючих, з яких складаються іранські дрони “Шахед”, виготовленні західними країнами, а купити їх можна на Aliexpress.

29.03.2023
В українській розвідці показали, що всередині іранського “Шахеда”
Скріншот

У сюжеті “Радіо Свобода” розповідається, що збити “Шахед” цілком можна зі стрілецької зброї. Прикордонник на відео розповідає, що збив такий безпілотник, що летів на висоті 150 метрів.

Журналіст показує місце, куди після збиття доставили “Шахед-131” і “Шахед-136”, щоб вивчити, що всередині.

Представник української розвідки розповів, що всередині “Шахеда” зазвичай бойова частина 40-50 кілограм. Найціннішим в безпілотник є CRPA антена, яка повинна протистояти засобам радіоелектронної боротьби.

У розвідці розповіли, що всі комплектуючі можна придбати на Aliexpress.

“Розібравши “Шахед”, українські фахівці дійшли висновку, що більшість комплектуючих виготовлена західними країнами. І через санкції ці деталі не мали потрапити до Ірану”, – кажуть у розвідці.

Розвідники передають подібні деталі західним партнерам, що б ті через санкції обмежили їх ввезення до Ірану.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.