Спецпризначенці показали, як підірвали бензовоз окупантів зі “Стугни”

Українські воїни продовжують вправно нищити ворожу техніку.

27.10.2022
Спецпризначенці показали, як підірвали бензовоз окупантів зі “Стугни”
Скріншот

Бійці бригади спеціального призначення ім. Івана Богуна поцілили у бензовоз окупантів з вітчизняного ПТРК “Стугна”. Відео оприлюднили на фейсбук-сторінці бригади.

За словами військових, над знищенням ворожої техніки попрацювали воїни 515-го батальйону.

“Чудовий ранок, це коли росіян стає менше на нашій землі. Завдяки 515-ому батальйону він вдався, знищили бензовоз терористів на півдні країни. Перемога за нами!” – йдеться в дописі.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.