росія очікує від Ірану нову партію “шахедів” — розвідка

Війська росії використали у війні проти України близько 660 іранських дронів-“шахедів” і очікують нові постачання безпілотників.

06.02.2023
росія очікує від Ірану нову партію “шахедів” — розвідка
Фото: умовне

Про це повідомляє головне управління розвідки Міноборони України.

“За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки — будемо уточнювати кількість дронів. Як правило, до цього вони завозили партіями 250-300 штук”, — повідомив представник ГУР Вадим Скібінський.

Зазначається, що рф “є проблеми з арсеналом, зокрема і з безпілотниками”.

“На сьогодні вони використали приблизно 660 дронів-“шахедів”. За контрактом передбачено 1 750 одиниць. Також потрібен час для їх доставки та підготовки. Протягом останніх днів вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати”, — додав він.

Під час використання “шахедів” росіяни використовують різні висоти та різні напрямки для обминання протиповітряної оборони України, а також змінюють райони запуску дронів.

“Масований рой дронів спрямований на те, щоби прорвати нашу систему ППО і влучити в об’єкти. А якщо запускати малу кількість — по 5 – 10 безпілотників — такого ефекту не буде. Тож вони намагаються саме великою кількістю забезпечити прорив нашої системи ППО — це підтверджують і наші Повітряні сили”, — додали в розвідці.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.