П’ятьом командирам з “Азовсталі” присвоїли звання Героїв України та вручили ордени. Фото

Оборонців Маріуполя нагородили у Туреччині, де звільнені з російського полону воїни перебувають під особистими гарантіями безпеки президента Ердогана.

04.10.2022
П’ятьом командирам з “Азовсталі” присвоїли звання Героїв України та вручили ордени. Фото

Під час візиту до Туреччини керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак за дорученням президента Зеленського вручив ордени “Золота Зірка” п’ятьом військовослужбовцям.

Звання Героїв України отримали легендарні українські командири – Денис Прокопенко “Редіс”, Сергій Волинський “Волина”, Святослав Паламар “Калина”, Денис Шлега та Олег Хоменко.

Про це повідомили в Офісі президента.

Нагадаємо, нещодавно у Туреччині українські захисники зустрілися з сім’ями. Оборонці вперше за багато місяців змогли побачити та обійняти своїх рідних і близьких. До цього вони перебували в полоні у росіян. Їх повернули в рамках обміну 21 вересня. Згідно з домовленостями, поки що вони повинні перебувати за кордоном.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.