НАБУ оголосило в розшук нардепку від “Слуги народу”

Національне антикорупційне бюро оголосило в розшук нардепку від “Слуги народу” Маргариту Шол.

09.01.2023
НАБУ оголосило в розшук нардепку від “Слуги народу”

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Маргарита Шол не вказала в декларації за 2020 рік відомості про оренду квартири на Печерську в Києві, вартість якої становить близько 5 мільйонів гривень. Вона підозрюється у вчиненні злочину за ч. 1 статті 366-2 (недостовірне декларування).

Нагадаємо, 27 грудня Національне антикорупційне бюро оголосило про підозру нардепу від «Слуги народу» Юрію Камельчуку. Його підозрюють у недостовірному декларуванні

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.