На Закарпатті демонтують величезний радянський пам’ятник

Україна продовжує прощатися з російськими пам’ятками.

13.10.2022
На Закарпатті демонтують величезний радянський пам’ятник

На Закарпатті нарешті вирішили знести пам’ятник радянському солдату, який знаходиться поблизу Ужгорода на кордоні зі Словаччиною.

13 жовтня профільна комісія здійснила перевірку монумента та визнала його аварійним.

Про це повідомив у Telegram голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За його словами, величезний пам’ятник несе реальну загрозу життю й здоров’ю людей, які перебувають у черзі для перетину державного кордону. Згідно з висновком комісії, він потребує невідкладного демонтажу.

Де буде знаходитись монумент після цього невідомо, голова ОВА написав, що його перемістять “на зберігання у визначене місце”.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.