На деокупованих територіях Донеччини прикордонники знайшли документи загарбників

Вони стануть доказами у кримінальному проваджені щодо російської агресії.

28.10.2022
На деокупованих територіях Донеччини прикордонники знайшли документи загарбників
Фото: Державна прикордонна служба України

Про це інформує Державна прикордонна служба України. 

“У ході “планового перегрупування” окупанти забули військові квитки, контракти про проходження військової служби та інші документи”, – повідомили у відомстві. 

Зібрані матеріали передали правоохоронцям для долучення до кримінального провадження щодо вторгнення РФ в Україну. Жоден зі злочинців не уникне справедливого покарання.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.