Міноборони Румунії заявило, що російська ракета не залітала у повітряний простір країни

Раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що випущені по Україні російські ракети пролетіли над Румунією та Молдовою. Міністерство оборони Молдови пізніше підтвердило перетин ракетою державного кордону.

10.02.2023
Міноборони Румунії заявило, що російська ракета не залітала у повітряний простір країни
Фото: умовне

У Міноборони Румунії не підтвердили інформацію про дві російські крилаті ракети, які перетнули повітряний простір Румунії під час масованого обстрілу України. Про це повідомляє румунське видання Ziare, передає “Бабель”.

“Інформація про російську ракету, яка пролетіла над повітряним простором Румунії, не підтверджується. Невдовзі ми повернемося з офіційною інформацією щодо цієї ситуації”, — сказав речник Міністерства оборони бригадний генерал Костянтин Спіну.

Згодом румунське Міноборони опублікувало офіційне повідомлення. Там йшлося, що система повітряного спостереження 10 лютого виявила повітряну ціль, запущену з корабля рф у Чорному морі поблизу Кримського півострова. Найімовірніше, це була крилата ракета, але вона жодного разу не перетнула повітряний простір Румунії.

Найближча точка траєкторії була приблизно за 35 кілометрів на північний схід від кордону Румунії.

У північний район країни перенаправили два літаки МіГ-21 LanceR ВПС Румунії, які виконували навчальний політ. Але застосовувати їх не довелося, і літаки продовжили початкову місію.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.