Почесний президент СК “Дніпро-1” Юрій Береза відреагував на скандальну пресконференцію Козловського

24 жовтня львівський олігарх та власник футбольного клубу “Рух” Григорій Козловський скликав велику пресконференцію.

31.10.2022
Почесний президент СК “Дніпро-1” Юрій Береза відреагував на скандальну пресконференцію Козловського
Юрій Береза

Шеф-редакторка інформаційного агентства “Центр новин” Ольга Витак розповіла, що Козловський запросив журналістів зробити “революцію” в футболі. Як виявилось, він не поважає не тільки футбольні організації: Козловський матюками звертався до журналістів, називав їх “соловйовими”, запитував, чи хрещені.

Як передає football24.ua, почесний президент СК “Дніпро-1” Юрій Береза висловився щодо нещодавнього виступу власника “Руху”.

“Хто такий Козловський? Він має відношення до футболу офіційно? Вам журналістам, потрібно менше звертати увагу на таких фріків. На жаль, ви, мабуть, є та причина, чому вони існують. Вони живляться тим. Їм потрібна сенсація, їм потрібна увага. Вони придумують цю сенсацію врешті-решт.

Ну нехай. Козловський хоче довести щось – нехай їде до мене. В окоп. І все вирішується. У 2014-му році він не пішов, а я пішов. Тебе образили. Ти як ображений хлопчик збираєш пресконференцію: “Я вам все скажу”. І що ти сказав? Якщо є порушення закону, якщо ти думаєш, що там якась мафія – нащо національна поліція? Ми ж не живемо у печерній державі, а у правовій. Попри військові дії. Я борюсь, щоб наша держава була правова. Щоб не Путін, Янукович чи Козловський вирішував, а народ.

Пройдуть нові вибори президента УАФ. Його оберуть. Будь ласка, обирайся. Що ти змінив? Пресконференція щось змінила? Нічого, абсолютно. Потряс повітря, і що? Нічого не міняється, і не зміниться. За великим рахунком мені навіть шкода Козловського. Коли ти постійно живеш у стані фріка, це все одно закінчиться, і ти станеш нецікавим. Ще трохи. Фрік живе коштом цікавості”, – зазначив Береза у коментарі журналісту Ігорю Бурбасу.

 

 

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.