Перед РФ постала дилема: тікати чи оборонятися на Херсонщині – британська розвідка

Наступ ЗСУ на півдні поставив російське командування перед дилемою.

06.10.2022
Перед РФ постала дилема: тікати чи оборонятися на Херсонщині – британська розвідка

Загарбники вагаються, як вчинити: вивести угруповання з правобережжя Херсонщини та зробити оборону решти області “більш надійною”, чи залишитись на правому березі Дніпра на догоду політичним амбіціям свого керівництва.

Про це британське оборонне відомство повідомляє у Твітері, посилаючись на дані розвідки, передає “Укрінформ”.

За їх інформацією, РФ вже направила для захисту Херсона більшу частину своїх недоукомплектованих повітряно-десантних сил, тому для посилення оборонних позицій на правобережжі російське командування “кине” туди нещодавно мобілізованих резервістів.

“Тож росія наразі має небагато додаткових високоякісних сил швидкого розгортання для стабілізації фронту: вона, ймовірно, має на меті розгорнути мобілізованих резервістів у цьому секторі”, – зазначають в оборонному відомстві Британії.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.