Новий міністр освіти висловився за скорочення кількості предметів у школах

Оксен Лісовий також хоче спростити навчання для дітей, які одночасно вчаться у закордонних та українських школах, щоб отримати державні документи про освіту.

13.04.2023
Новий міністр освіти висловився за скорочення кількості предметів у школах

Новий міністр освіти України Оксен Лісовий заявив, що підтримує скорочення кількості предметів у школах. Про це він сказав в етері «Сніданку з 1+1», передає Hromadske.

«Кількість предметів у школі має бути раціональною, і вона має бути не збільшена, а зменшена», — вважає Лісовий.

Міністр також зазначив, що планує спростити навчання дітей, які перебувають за кордоном і навчаються одночасно в українських та іноземних школах, сильно перевантажуючись.

«Тут вони повинні якийсь вибір робити: нам треба зробити так, щоб вони цей вибір не робили. Максимально спростити їм навчання у школах, залишивши наше бачення. Так, залишити унікальні наші предмети, універсальні предмети зараховувати. Тут теж є складнощі в синхронізації програм, але ми повинні це зробити», — розповів міністр.

Серед інших своїх першочергових цілей Лісовий назвав такі:

  • забезпечити офлайн-навчання для якомога більшої кількості дітей та організувати якісне онлайн-навчання там, де очно вчитися неможливо;
  • максимально цифровізувати систему освіти, зокрема для відкритої роботи з донорами в умовах відбудови України.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.