Молдова тимчасово позбавила ліцензій шість каналів через фейки про війну в Україні

Йдеться про молдовські телеканали TV6, Orhei TV, Primul in Moldova, Accent TV, а також молдовські версії російських телеканалів NTV Moldova та RTR Moldova.

18.12.2022
Молдова тимчасово позбавила ліцензій шість каналів через фейки про війну в Україні
Фото: умовне

Таке рішення національна комісія з надзвичайних ситуацій Молдови ухвалила 16 грудня. Про це йдеться в пресрелізі уряду Молдови.

“Рішення ухвалили на підставі звітів Ради з питань телебачення і радіо щодо порушення Кодексу телебачення і радіо, включно із санкціями за розповсюдження некоректної інформації під час висвітлення подій у країні та війни в Україні”, – йдеться у висновку комісії. 

За словами прем’єрки Молдови Наталії Гавріліце рішення комісії з НС спрямоване на забезпечення безпеки інформаційного простору країни та усунення маніпуляцій і пропаганди.

“За майже 300 днів війни в Україні пропаганда в Молдові не припинилася, а навіть посилилася. У ситуації, в якій проти нашої країни йде не лише енергетична війна, а й інформаційна війна, наша відповідальність та обов’язок – захистити громадян і країну”, – наголосила вона. 

Рішення про позбавлення ліцензії каналів буде діяти на час надзвичайного стану в Молдові. Він діє з початку повномасштабного вторгнення Росії до України 24 лютого.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.