Протягом минулої доби російські військові завдали понад 7 ракетних та 25 авіаційних ударів по військових та цивільних об’єктах на території України. Для цього вони здійснили до 20 літаковильотів. Зокрема, постраждала інфраструктура в районах міста Харків та населених пунктів Великі Проходи (Харківська область), Сухий Ставок, Білогірка (Херсонська область), Костромка (Дніпропетровська область) та ін.
Про це сьогодні, 7 вересня, повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.
“Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей”, — йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.
Підрозділи Сил оборони України утримують займані позиції та не дають військам РФ просуватися вглиб території країни.
З високою інтенсивністю росіяни ведуть повітряну розвідку БПЛА. Крім того, як зазначають у Генштабі, зберігається загроза авіаційних та ракетних ударів по всій території України.
Українським військовим вдалося успішно відбити атаки противника в районах населених пунктів Григорівка, Зайцеве, Соледар, Бахмутське, Бахмут, Весела Долина та Опитне на Донеччині.
“Протягом доби, для підтримки дій наземних угруповань, авіація Сил оборони здійснила 27 ударів та знищила склад боєприпасів, завдала ураження по майже 40 опорних пунктах та місцях скупчення живої сили і техніки”, — йдеться в інформації Генштабу.
Загалом, підрозділи протиповітряної оборони українських військ на різних напрямках знищили: літак Су-25, вертоліт Ка-52, БПЛА та п’ять крилатих ракет типу “Х-101”.
Ракетні війська та артилерія наземних угруповань військ вдарили по семи пунктах управління і 13 об’єктах зосередження живої сили противника.
“В зону ураження потрапили радіолокаційні станції та станції зв’язку, мостові та понтонна переправи, три склади боєприпасів та паливо-мастильних матеріалів різного рівня — тим самим значно знижено бойові та логістичні спроможності російських окупантів”, — зазначили у Генштабі.
Коментарі