Загальний обсяг бюджету-2023 Львова – майже 16 мільярдів гривень

Найбільша частина видатків – це освіта, культура, молодь та спорт.

16.02.2024
Загальний обсяг бюджету-2023 Львова – майже 16 мільярдів гривень

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Бюджет ми виконали. Мали тричі перевиконання. Загальний обсяг бюджету становив майже 16 мільярдів гривень. Доходів загального фонду було виконано на 101% – це 13,5 мільярда гривень.

У нас є п’ять основних статей доходів: податок на доходи фізичних осіб – 59,4%; єдиний податок – 20,3%;  акцизний податок – 6,6%; плата за землю – 5,5%; податок на нерухомість – 4,7%.

У 2023 році вперше вийшов на третє місце у статтях доходів акциз. Тож ми маємо надію, що так буде і цього року, але це залежить від державної політики. Щодо плати за землю, то ми насправді покращуємо показники по всіх наших місцевих доходах. Так само збільшився і податок на нерухомість», – розповіла Вікторія Довжик, директорка департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

Доходи бюджету розвитку 2023 року виконали на 76% – 257,5 млн грн. Зокрема, місто отримало 56,6 млн грн доходів від розміщення військових облігацій.

На підтримку Збройних сил України у 2023 році витратили понад 1 млрд грн. Розмістили 680 мільйонів гривень військових облігацій. З них 600 млн грн місту вже повернули, їх було спрямовано на військових і критичну інфраструктуру, а ще 80 млн грн очікують цього року. Загальний заробіток буде становити 64,3 млн грн.

Найбільша частина видатків – це освіта, культура, молодь та спорт – 4 млрд 331 млн грн. На другому місці по видатках – ЖКГ та транспорт – понад 3 млрд грн.

Також з 13 кредитних проєктів вдалося достроково погасити 4 кредити на суму близько 290 млн грн.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.