Забудовники ділянки, яку крадуть у мешканців Брюхович, привезли на захист своїх інтересів захисника Азовсталі «Волину»

Під виглядом реабілітаційного центру для АТОвців у Брюховичах йде підготовка до будівництва комплексу приватних апартаментів.

15.09.2023
Забудовники ділянки, яку крадуть у мешканців Брюхович, привезли на захист своїх інтересів захисника Азовсталі «Волину»

Про це повідомляє Telegram-канал “Формула Радика”.

“Нагадаємо, побратим Волини – Редіс, зараз командує бригадою на фронті.

Відео опублікував забудовник призивного віку з Запоріжжя”, – йдеться у повідомленні.

Йдеться про скандальне будівництво на ділянці площею 3,5 га в Брюховичах, де розташована недобудована школа. Три роки тому Брюховицька селищна рада безкоштовно передала її громадській організації «Асоціація інвалідів захисників вітчизни «Львівська здравниця», яка планувала тут збудувати реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Втім, досить швидко виявилось, що насправді будувати будуть торговий центр і житлові будинки, а реабілітаційний центр займатиме лише 1% загальної площі. При цьому ринкова вартість виділеної безкоштовно ділянки становить близько 1,5 млн доларів США.

З’являється запорізька компанія Sensar Development, яка починає зносити недобудовану школу, частково вирубає дерева і викопує котлован для майбутньої забудови.

І ось забудовник призовного віку публікує відео, на якому хизується тим, що на території вкраденої у громади ділянки, присутній Герой України, в.о. командира 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій “Волина” та його сестра Тетяна. З радістю ділиться інформацією, що компанія запускає крутий соціальний проєкт, однак сумнівним залишається те, що мета – допомога учасникам війни. Оскільки, як можна повірити в благі наміри будівельної компанії, якщо обіцяний реабілітаційний центр займе лише 1% забудови (500 м2)?!

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.