Забудовник львівських Брюхович із Запоріжжя використовує нечесні технології

Забудовник Марк Марченко зі запорізької компанії Sensar Development залучив ботів для боротьби за земельну ділянку у курортній зоні Брюхович на вулиці Широкій, 2.

30.03.2024
Забудовник львівських Брюхович із Запоріжжя використовує нечесні технології
Засновник Sensar Марк Марченко, фото "Економічна правда"

Про це повідомляє Олександар Губицька.

На ділянці, яку депутати селищної ради Брюхович надали в постійне безоплатне користування “Підприємству ГО «Асоціація інвалідів захисників вітчизни «Львівська здравниця», планують збудувати комерційні апартаменти.

“Наша сільська група, певно, ще не бачила стільки ботів, для яких навіть прописку на Львів не поміняли. От наприклад, якась Ірина з Надвірної підкреслює, що там ще ж «буде реабілітаційний центр», а це «надважливо. Особливо зараз!» Тільки Ірина – це Єлізавета з Мінська, – йдеться у дописі.

Ще один бот – це Юля Дорошенко з Брянки, яка тепер “живе” у Львові, пише, що не варто воювати з забудовником, а треба хіба «юридично правильно зафіксувати те, що обіцяє забудовник і проконтролювати спільно!».  До слова, у Юлі крадені фотки з різних акаунтів, наприклад, від  Айдани з Уральська.

А ось Аліса з Луцька пише, що «Цей об’єкт може стати окрасою…».

“Аліса, ех Аліса – ти ж вже була Марією з Харкова.  А Богдана з Франківська каже, що то ж забудовник робочі місця створить. Богдана – це у нас Ліля“, – йдеться у повідомленні.

“Марк Марченко, це вже було і не раз, якось примітивно. Але хоч приємно дивитись, як ви витрачаєте гроші”, – підсумувала Губицька.

Зокрема, львівська активістка Юлія Лацик наголосила, що “бот-армію підключили. Цікаво, які ще методи підуть в рух.”

Нагадаємо, у лютому 2021 року було відкрито кримінальне провадження та накладено арешт на ділянку, восени 2022 року будівництво було заблоковано фізично – в’їзд на ділянку перегородили бетонними блоками. Проте з’явився новий інвестор Sensar Development і проєкт реанімували.

Мешканці селища Брюховичі зібрали підписи та звернулись до Генерального прокурора України щодо крадіжки в громади землі на вулиці Широкій та списання недобудованої школи.

Також стало відомо, що державний реєстратор Трускавецької міської ради Тарас Лужаниця зареєстрував як об’єкт незавершеного будівництва свіжовикопаний котлован на даній ділянці. Окрім того, представники Sensar Development задля захисту своїх інтересів почали “наймати” військових. Запорізька компанія доручила проводити громадський нагляд за роботами  Сергію Волинському («Волині»), майору ЗСУ, виконувачу обов’язків командира 36-ї окремої бригади морської піхоти, учаснику оборони Маріуполя.

До слова, документи, які уповноважують запорізьку компанію Sensar Development здійснювати забудову на земельній ділянці, досі не оприлюднили громадськості.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.