За допомогою робота лікарі у Львові провели об’ємну гінекологічну операцію

57-річній жінці видалили матку з придатками. Така операція вважається найоб’ємнішою в хірургічній гінекології.

14.03.2024
За допомогою робота лікарі у Львові провели об’ємну гінекологічну операцію

Упродовж місяця пацієнтка відчувала болі внизу живота. Тому звернулась до гінекологів лікарні. Жінку обстежили та виявили кисту яйника. А ще – підвищені онкомакери, повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

“Раніше жінці уже проводили втручання на шийці матки. А сама вона уже два роки як перебувала у менопаузі, що впливало на гормональний фон організму. Тому спеціалісти дослідили й структури оболонки її матки. І біопсія підтвердила: ендометрій, тобто слизова оболонка матки – змінена. Тому запропонували радикальне лікування – видалення матки разом із шийкою, яйниками та фаллопієвими трубами. Не забрати усі репродуктивні органи відразу – означало б наразити пацієнтку на онкопроцес у майбутньому“, — йдеться у повідомленні.

Видалення матки разом із придатками вважається найоб’ємнішою операцією в хірургічній гінекології. Тому щоби знизити ризики під час та після самого втручання, хірурги вирішили застосувати робот Da Vinci.

Після роботичної операції на другу добу пацієнтка без жодних скарг поїхала додому.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.