Волонтерка Уляна Кузик розповіла, що іноземці відмовляються передавати допомогу через українські закони

Партнери з Литви скаржилися, що втратили день через те, що перераховували допомогу, яку зібрали, щоб в ГО могли заповнити декларацію.

02.01.2024
Волонтерка Уляна Кузик розповіла, що іноземці відмовляються передавати допомогу через українські закони

Про це Уляна Кузик розповіла Еспресо.Захід.

“У нас їхав вантаж з Литви. Литовці зібрали допомоги, на своїй машині привезли допомогу в Україну. Вони були змушені перерахувати всю допомогу, щоб я змогла заповнити декларацію і перевезти допомогу через кордон, – розповідає Уляна Кузик. – У них це займає багато часу і вони відмовляються їхати до нас”.

Крім того, зараз проблема поставити на баланс певні товари.

“До прикладу, ми веземо вживані ковдри чи постіль. За це треба прозвітувати, а хто буде ставити таке на баланс,– дивується Уляна Кузик. – Я ж маю прозвітувати і дати акти прийому – передачі. Нещодавно в одній із бригад окопні свічки на баланс поставили. Як їх потім списати – уявлення не маю. В останній своїй поїздці литовці привезли подарунки для дітей в Херсон. То священник робив мені запит на них, я 30 подарунків передала по акту”.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.