Фонд Козицького передав чергові дрони для ЗСУ

Військовослужбовці 67 ОмБр ДУК отримають безпілотники для виконання бойових завдань на фронті.

11.01.2024
Фонд Козицького передав чергові дрони для ЗСУ

Про це повідомила Уляна Кузик, волонтерка та громадська діячка, засновниця Благодійної організації «Благодійний фонд Кузик Уляни».

“Щиро дякуємо за дрони благодійній організації ”Ми і світ. Благодійний Фонд Козицького” та ГО  “Форпост Львів”  Олега Радика за фпв дрони“, – розповіла Кузик.

Волонтерка зазначила, що 10 FPV-дронів та комплектуючі до них вже сьогодні, 11 січня, поїдуть для виконання бойових завдань до українських захисників з 67 ОмБр ДУК.

“Дякуємо, що не залишаєтесь осторонь і допомагаєте нашим бійцям. Ця допомога і правду неоціненна, адже завдяки їм хлопці зможуть ефективно виконувати свої задачі. На жаль, техніка хоч і важлива та необхідна, але це розхідний матеріал і їх достатньо не буває.

Тож працюємо далі. Тільки спільно і разом ми сила, тільки гуртом ми зможемо допомогти нашим Героям знищити ворога!” – підсумвала Кузик.

Нагадаємо, 1 листопада 2023 року Благодійний фонд Козицького у межах проєкту «Вій» передав Силам оборони України ще 309 FPV-дронів. Окрім того, ще 272 безпілотники відправили на фронт воїнам 103 та 125 бригади ТрО ЗСУ, 24 ОМБр імені Короля Данила, 80 ДШБ ДШВ, 77 окремої аеромобільної бригади ЗСУ та 7 ОШБ, а також прикордонникам і розвідникам наприкінці серпня 2023 року.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.