Волонтер-економіст очолив Львівський палац мистецтв

9 лютого відбулося представлення виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв – Левка Ваньковича.

09.02.2024
Волонтер-економіст очолив Львівський палац мистецтв
На фото Левко Ванькович

Відповідний наказ видало Управління майном спільної власності Львівської обласної ради за поданням департаменту культури Львівської ОВА.

Попередній генеральний директор Юрій Візняк 29 січня 2024 року подав заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку із завершенням контракту.

Юрій Візняк подякував усім, хто працював з ним впродовж усього часу перебування на посаді.

«Будь-які зміни, які відбуваються, є на краще.  Маємо багато напрацювань, величезна робота була проведена за час існування Гуманітарного штабу, також мали велику кількість різноманітних зустрічей, поважних гостей, організованих мистецьких подій та виставок», – розповів Юрій Візняк.

Левко Ванькович під час представлення колективу окреслив своє бачення розвитку комунальної установи як осередку культури, виставкових та мистецьких подій.

В.о. керівника наголосив на важливості напрацювання стратегії розвитку закладу на кілька років. Таку стратегію він планує розробити спільно з колективом закладу, мистецьким середовищем та тими, хто зацікавлений в успішній діяльності установи.

У Палаці планують проводити більше мистецьких заходів, які стануть популярними серед мешканців Львівщини. А також хочуть розробити концепцію підтримки «ветеранського мистецтва».

«Серед демобілізованих воїнів є чимало обдарованих митців, які потребують промоції своїх творів. Також це працюватиме як соціальна адаптація та реабілітація для воїнів», – ділиться планами новий керівник.

Для реалізації амбітних проєктів будуть залучати гранти та позабюджетні кошти. «Ми розуміємо, що допоки триває війна, всі кошти мають бути спрямовані на оборону. Культура – це теж важлива галузь, за яку також борються наші ЗСУ. Але є розуміння, що на бюджетне фінансування не можна повністю розраховувати. Тому будемо працювати над можливістю залучення додаткових позабюджетних коштів», – наголосив Левко Ванькович.

Левко Ванькович закінчив НУ “Львівська політехніка” за кваліфікацією менеджер-економіст. Має досвід управлінської діяльності, роботи з міжнародними організаціями, досвід організації мистецьких аукціонів, фестивалів та інших заходів. Зокрема, працював у Зимноводівській громаді над налагодженням співпраці з містами Німеччини, Польщі. З початку повномасштабного вторгнення був волонтером Гуманітарного штабу, який знаходився у Львівському палаці мистецтв.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.