Війна перевіряє кожного і суспільство в цілому

Передовсім на відповідність переконань і дій. Тому мене дуже веселять коментарі про недостатню патріотичність нашого командування від тих, чий патріотизм обмежується постами в ФБ.

13.02.2024
Війна перевіряє кожного і суспільство в цілому

Серед іншого війна ще й перевіряє суспільство на стереотипи. От в 90-х, якщо пацан казав, що він з Криму, його неминуче запитували: а есть че? Малось на увазі, що в Криму ж офігенна конопля і в кожного правильного кримчанина при собі має бути корабль-другий плана. Ідіотизм, але так було. Так само, якщо хтось казав “я з Донецька” київські петросяни у відповідь казали “тільки не треба нас лякати”. Зараз часи змінилися і стереотипи теж. “Та в нього рідня у Росії (на окупованих територіях)” І? Це робить людину зрадником і шпигуном? А в кого немає там рідні? Добре, коли дальня, але є й рідні брати-сестри, батьки. Так, тому хто з покоління жив в одному селі, а найдальніша, (в сенсі географічному) рідня в сусідньому районі, то може й важко зрозуміти. Але припиніть цю їб*чу сталінщину відповідальності за рідню, давайте ще табір для “жен изменников родиньі” відкриємо. Я вам нагадаю, якщо забули, що Тарас Чорновіл – рідний син В’ячеслава Чорновола.

Доблесть, звитяга, мужність не передаються у спадок. І напрокат теж не даються. Тому усе це рвання волосся на лобку “як же так, Космач, там же УПА”… Так, оті дикі космацькі баби (та пробачать мені усі порєдні галичанки) – вони дружини чоловіків, які не на фронті, а десь на заробітках чи десь у стодолі ховаються від ТЦК. Це вони настільки ох*їли, що відкрито полюють на представників ТЦК. Це ох*євше бидло, і марно шукати серед них “переселенців” чи функціонерів Медведчука чи ОПЗЖ. Це чемні газди й газдині, які щонеділі ходять до церкви, при чому не московської. А по факту таке саме бидло, як і в Нових Санжарах.

І ще один стереотип, який бісить мене ще з часів АТО-ООС: “він (чи вона) з Донбасу, але пішов захищати Україну”. Вау, говорящій крокодил! Оце сегрегаційне “але” ранить і травмує людей, які скоріше за все вже безповоротно втратили свій дім, яким немає куди поїхати з фронту у відпустку, яким боляче чути про “й*баний Донбас” та інші епітети.

Доповідь закінчив. Схаменіться, будьте люде!

Дмитро Крапивенко

Джерело

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.