Від отруєння грибами на Львівщині померла 37-річна жінка

Це вже четвертий смертельний випадок після споживання грибів у Львівській області цього року.

17.11.2023
Від отруєння грибами на Львівщині померла 37-річна жінка

Про це повідомили на сайті Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Жінка при зверненні по меддопомогу розповіла, що гриби збирали у лісосмузі Червоноградського району. З її слів, вона їла смажені парасольки, однак медики припускають, що ймовірно, це була бліда поганка.

Симптоми отруєння з’явилися в день споживання грибів: нудота, блювота, біль в животі, діарея, загальна слабість. Вже наступного – швидка доставила жінку до Львівської обласної інфекційної лікарні.

За словами завідувачки відділу моніторингу та реагування на небезпеки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Ірини Куліш, на третю добу перебування у стаціонарі, за рішенням консиліуму лікарів, пацієнтку перевели у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Львівської обласної клінічної лікарні з діагнозом “отруєння грибами”.

“На 7-му добу перебування в стаціонарі пацієнтка померла. Загалом у поточному році реєструвались 5 випадків отруєння грибами, з них 4 – закінчились смертю пацієнтів”, – зазначила вона.

Також, за її словами, у 2022 році реєструвались шість випадків, у тому числі 2 – серед дітей, всі одужали.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.