Від отруєння грибами на Львівщині померла 37-річна жінка

Це вже четвертий смертельний випадок після споживання грибів у Львівській області цього року.

17.11.2023
Від отруєння грибами на Львівщині померла 37-річна жінка

Про це повідомили на сайті Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Жінка при зверненні по меддопомогу розповіла, що гриби збирали у лісосмузі Червоноградського району. З її слів, вона їла смажені парасольки, однак медики припускають, що ймовірно, це була бліда поганка.

Симптоми отруєння з’явилися в день споживання грибів: нудота, блювота, біль в животі, діарея, загальна слабість. Вже наступного – швидка доставила жінку до Львівської обласної інфекційної лікарні.

За словами завідувачки відділу моніторингу та реагування на небезпеки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб Ірини Куліш, на третю добу перебування у стаціонарі, за рішенням консиліуму лікарів, пацієнтку перевели у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Львівської обласної клінічної лікарні з діагнозом “отруєння грибами”.

“На 7-му добу перебування в стаціонарі пацієнтка померла. Загалом у поточному році реєструвались 5 випадків отруєння грибами, з них 4 – закінчились смертю пацієнтів”, – зазначила вона.

Також, за її словами, у 2022 році реєструвались шість випадків, у тому числі 2 – серед дітей, всі одужали.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.