Перший летальний випадок від отруєння грибами зафіксували на Львівщині

У лікарні померла 73-річна мешканка Трускавця, яка разом з чоловіком їла квашені гриби. Цього року це перший смертельний випадок через отруєння грибами на Львівщині.

14.09.2023
Перший летальний випадок від отруєння грибами зафіксували на Львівщині

Про це повідомили у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

«На жаль, організм 73-річної жінки не переніс отруєння токсичними речовинами, що спричинили їстівні гриби. Пацієнтка на сьомий день перебування в лікарні у відділенні інтенсивної терапії померла. Її 76-річний чоловік у стані середньої важкості надалі отримує необхідну допомогу», — повідомила лікар із загальної гігієни відділу моніторингу та реагування на небезпеки Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Жукровська.

Подружжя пенсіонерів із Трускавця потрапили до лікарні після споживання квашених груздів.

За словами постраждалих, гриби збирали на околицях Трускавця. Заквасили і скуштували грузді 2 вересня. Вже наступного дня першою на болі у животі та діарею почала скаржитися дружина. По медичну допомогу 73-річна жінка звернулася на третій день. Її госпіталізували до інфекційного відділення однієї з районних лікарень області. Однак через 4 доби стан постраждалої погіршився і її перевели до відділення інтенсивної терапії.

У чоловіка такі ж скарги з’явилися через тиждень після споживання грибів. Його госпіталізували 11 вересня. Стан лікарі оцінюють як середньої важкості.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.