В’язні СІЗО у Львові продавали неіснуючі автозапчастини

Чоловіки розміщували у Facebook оголошення про продаж автозапчастин із фейкових акаунтів.

23.02.2024
В’язні СІЗО у Львові продавали неіснуючі автозапчастини

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, правоохоронці повідомили про підозру в шахрайстві трьом чоловікам. Двом іншим чоловікам, які їм допомагали, оголосили про підозру в пособництві у шахрайстві.

Чоловіки продавали автозапчастин із фейкових акаунтів. У листуванні зовмисники обговорювали з покупцями деталі оплати й відправки товару, якого не існувало. Після отримання передоплати за товар на банківські рахунки вони припиняли виходити на зв’язок.

Під час обшуків правоохоронці виявили й вилучили мобільні телефони, банківські й сім-картки, чорнові записи. Слідство триває.

Санкція статей — позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.