В Україну завезли небезпечний французький сир, який може спричинити менінгіт

Виявлені у сирі бактерії викликають небезпечне інфекційне захворювання.

21.02.2023
В Україну завезли небезпечний французький сир, який може спричинити менінгіт

До України із Франції завезли небезпечний сир “Гаперон”, в якому виявлено патогенні бактерії Listeria monocytogenes, які є збудником тяжкого інфекційного захворювання на лістеріоз. Про це повідомила  Держпродспоживслужба.

Відомо, що продукт був експортований з Франції, виробник SOCIETE LAITIERE DE VICHY, експортер – Thomas Export SA. Одержувач в Україні – ТОВ “ТД Гумандіз”, вул. Костянтинівська, 72, Київ, 04080.

Лістеріоз – інфекційна хвороба, що викликається бактерією Listeria monocytogenes (яка може виживати та розмножуватися при низьких температурах, які зазвичай підтримуються в холодильниках).

“Особливо небезпечна хвороба для людей з ослабленим імунітетом та вагітних. Клінічні прояви листериозу – менінгіт, менінгоенцефаліт, сепсис, викидень, перинатальні інфекції та гастроентерит”, – йдеться у повідомленні.

У Держпродспоживслужбі попросили негайно повідомити про виявлення цього товару та закликати вилучити його з продажу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.