В Україні звільнили від ПДВ та мита товари для безпеки й оборони

За законопроєкти №9061 та 9062 в цілому проголосували 317 та 316 народних депутатів відповідно.

10.04.2023
В Україні звільнили від ПДВ та мита товари для безпеки й оборони
Фото: умовне

Верховна Рада на засіданні 10 квітня підтримала звільнення від податку на додану вартість та мита товарів для безпеки та оборони. Про це повідомив перший заступник податкового комітету Ради Ярослав Железняк.

Згідно з документами від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України звільняються товари, що належать:

  • Міноборони;
  • ЗСУ;
  • іншим військовим формуванням;
  • розвідувальним органам;
  • органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, на які покладено функції із забезпечення оборони держави.

А також поміщені у митний режим переробки за межами митної території України, та/або продуктів їх переробки, які повертаються на митну територію України у митному режимі імпорту після ремонту та/або обслуговування.

“Також пропонується звільнення від оподатковування ПДВ операцій з постачання послуг пов’язаних з програмним забезпеченням військового призначення, міжнародна передача якого підлягає державному контролю”, – додав Железняк.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.