Уже понад 80% українських підприємств відновили свою роботу

Крім того, Україні вдалося на більш як 80% засіяти минулорічні площі сільськогосподарських земель і почати жнива.

23.08.2022
Уже понад 80% українських підприємств відновили свою роботу
Фото: умовне

В Україні вже відновили роботу понад 80% підприємств з-поміж тих, які працювали до повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, економіку допомогли втримати кредитні, податкові та регуляторні стимули разом з іншою точковою допомогою. Шмигаль зазначив, що уряд також допоміг переїхати понад 600 компаніям у безпечні регіони, де вони відновили виробництво.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.