Уламки російської ракети впали на приватні подвір’я на Тернопільщині

22 березня в одному з населених пунктів Тернопільщини зафіксували падіння уламків ворожих обʼєктів на територію приватного домогосподарства.

22.03.2024
Уламки російської ракети впали на приватні подвір’я на Тернопільщині

Про це  повідомила пресслужба Тернопільської ОВА.

“Ніхто не постраждав. За попередньою інформацією, майно не ушкоджене. На місці події працюють вибухотехніки та правоохоронці, відбувається аналіз речових доказів ворожих злочинів”. У повідомленні також йдеться, що в іншому домогосподарстві цієї ночі через вибухову хвилю пошкоджено вікна та двері приватного житлового будинку”, – йдеться у повідомленні.

Відповідні служби працюють на місцях.

Повітряну тривогу на Тернопільщині оголосили 22 березня о 2:02, сигнал відбою прозвучав о 6:59.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.