Під час ракетної атаки по Одесі загинув колишній головний поліцейський Жовківшини

15 березня росіяни атакували Одесу ракетами. Внаслідок удару загинули щонайменше 19 людей,

15.03.2024
Під час ракетної атаки по Одесі загинув колишній головний поліцейський Жовківшини

Серед загиблих — командир батальйону “Цунамі“ Олександр Гостіщев та ексзаступник мера Одеси Сергій Тетюхін, повідомив голова Одеської районної ради Віталій Барвіненко.

41-річний Олександр Гостіщев родом з Дніпропетровщини. З 2015 по 2017 рік він очолював Жовківське відділення Головного управління Національної поліції у Львівській області. У 2021 році він став заступником начальника поліції Одещини, а після початку повномасштабного вторгнення приєднався до батальйону “Цунамі“ та став його командиром.

Сергій Тетюхін до осені 2023 року був заступником мера Одеси. Після свого звільнення з міськради мобілізувався до лав Збройних сил України.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.