Україна зараз проходить пік цін на овочі – Мінагрополітики

Цього року аграрії планують збільшити посівні площі під цибулю, моркву та інші овочі, тому очікується більший урожай.

27.03.2023
Україна зараз проходить пік цін на овочі – Мінагрополітики
Фото: умовне

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький, повідомляє пресслужба міністерства.

“Україна проходить пік цін на овочі. Хоча до ціни додалися ще два фактори. Енергетична криза, яку створювала країна-агресор, завадила збереженню великої частини врожаю. Другий – багато овочів, перш за все, цибулі й моркви, вирощувалися в Херсонській і Запорізькій областях. Через окупацію овочі не були доступні українському споживачеві”, – зазначив Висоцький.

За даними Держстату, в лютому в Україні більшість продуктів продовжували зростати в ціні, найбільше подорожчали цибуля та морква – відповідно на 31,9% та 17,8% порівняно з січнем.

Ціни на тепличні огірки за тиждень зросли в середньому на 15%; проти аналогічного періоду торік овоч подорожчав у півтора раза.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.