Україна та Чехія домовилися про спільне виробництво та ремонт озброєнь

Країни разом вироблятимуть зброю, літаки та ремонтуватимуть танки.

28.04.2023
Україна та Чехія домовилися про спільне виробництво та ремонт озброєнь

Україна та Чехія підготували шість спільних проєктів з виробництва зброї та боєприпасів, навчальних літаків, а також ремонту танків, сказав президент Чехії Петр Павел на пресконференції в Києві.

«У нас підготовлено 6 ключових проєктів спільного виробництва на базі як українських, так і чеських фірм…. Що стосується конкретних проєктів, вони стосуються виробництва боєприпасів, ручної зброї, ремонту танків, наприклад Т-62, а також потенційне виробництво навчальних літаків. Для нас передання технологій і виробництва є пріоритетом для того, щоб це виробництво частково або повністю могло здійснюватися на території України», – сказав він.

За його словами, виробництво й ремонт буде організовано на базі і українських, і чеських компаній. Враховуватимуться технології, що мають обидві країни.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.