Україна отримала від США грант на $1,25 млрд

США надали ці кошти через Цільовий фонд Світового банку в межах четвертого додаткового фінансування проєкту “Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні” (PEACE).

30.03.2023
Україна отримала від США грант на $1,25 млрд
Фото: умовне

Сполучені Штати переказали до бюджету України грантові кошти на суму $1,25 мільярда, які в основному підуть на соціальні виплати. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Грант спрямують на часткове відшкодування видатків Держбюджету, зокрема на пенсії, підтримку окремих програм соціальної допомоги (вимушеним переселенцям), зарплату працівників держорганів, співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій та працівників закладів вищої освіти.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.