У Зеленського прокоментували “мирний план” Південно-Африканської Республіки щодо закінчення війни

Глава держави Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом ПАР Сирілом Рамафосою. Останній поінформував про намір приїхати до України у складі місії від кількох африканських країн.

18.05.2023
У Зеленського прокоментували “мирний план” Південно-Африканської Республіки щодо закінчення війни

Про це в коментарі РБК-Україна розповів прессекретар президента Сергій Никифоров.

“Під час телефонної розмови 13 травня президент ПАР Сиріл Рамафоса справді інформував Володимира Зеленського про намір приїхати до України у складі місії від кількох африканських країн”, – розповів Никифоров.

За його словами, президент України привітав таку мирну ініціативу.

“Володимир Зеленський готовий прийняти високих гостей в Україні, вислухати їхні пропозиції, розповісти про українську “формулу миру” та запросити приєднатися до її реалізації”, – зазначив Никифоров.

Нагадаємо, нещодавно в ПАР заявили, що домовилися із президентом України Володимиром Зеленським та путіним про мирну місію від Африки щодо війни в Україні

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.