У Туреччині за запитом Росії затримали кримськотатарську журналістку

Її утримували близько 17 годин.

28.10.2022
У Туреччині за запитом Росії затримали кримськотатарську журналістку

Правоохоронні органи Туреччини затримали у Стамбулі українську кримськотатарську журналістку Гульсум Халілову. Як повідомив заступник генерального директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, громадянку України затримали за запитом російських спецслужб.

Своєю чергою народний депутат України Рефат Чубаров уточнив, що затримання відбулось ще вночі, коли Гульсум Халілова прибула літаком до Стамбула із Хорватії.

“Як стало зрозуміло з різних джерел, затримання було здійснено згідно з російським запитом у рамках Інтерполу”, – написав він у Facebook.

Станом на зараз Гульсум Халілову відпустили та дозволили в’їхати на територію Туреччини.

“Певна річ, що цей інцидент набуде особливого резонансу. Тим не менш, закликаю тих, хто обговорюватиме цю тему, бути професійними: процедури в Інтерполі вимагають від держав-членів їх дотримуватись. Затримання – це ще не арешт і тим більше не видача”, – зазначив Чубаров та додав, що державам-членам Інтерполу слід вимагати позбавити Росію членства в цій організації.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.