У Туреччині побилися українські та російські футболісти

Український клуб “Минай” виступив з офіційним коментарем.

14.02.2023
У Туреччині побилися українські та російські футболісти
Фото: ФК "Минай"

У пресслужбі футбольного клубу “Минай” зазначили, що 13 лютого, у турецькому готелі Royal Sigunas сталася бійка за участю ФК “Минай” та представників російського “Шиніка”.

За словами ФК “Минай”, причиною сутички стала ганебна поведінка футболістів російської команди стосовно працівниці готелю та провокаційні вигуки у бік закарпатців.

“Інформація російських пропагандистських ЗМІ стосовно того, що минайці змушували співати гімн представників “Шиніка” та побили гравця у ліфті – традиційна маячня. Бійка дійсно відбулась, але вже на поверсі, де зупинились росіяни, й у рівних складах. Кількість постраждалих зі сторони “Шиніка” лише підтверджує той факт, що росіяни своїх ще і як “бросают”, – йдеться у заяві. 

Там зауважили, що росіяни також влаштували розбірки між собою після масової бійки. Тих, хто намагався зупинити сутичку, звинуватили в підтримці України. Тож для того, щоб заспокоїти росіян, довелося втрутитись місцевій поліції. 

Перед початком зборів головною вимогою ФК “Минай” до організаторів була відсутність у готелі російських команд. Самі ж організатори стверджують, що поселити “Шинік” погодився готель. 

“Закарпатці звертались до менеджменту Royal Seginus з вимогою виселити росіян, адже представники країни терориста не мають права тренуватись та грати у футбол за межами своєї країни”, – підсумували у пресслужбі.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.