У Тернополі затримали чоловіка, який торгував зброєю

Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

03.04.2024
У Тернополі затримали чоловіка, який торгував зброєю

Про це повідомляє Поліція Тернопільської області.

Правоохоронці затримали 51-річного жителя Кривогу Рогу Дніпропетровської області. Чоловік намагався продати 2 пістолети. Експертиза підтвердила, що це бойова зброя.

Під час обшуку вдома у зловмисника виявили пістолети «ТТ», «Вальтер» та «Наган», а також набої до зброї різного калібру.

Вилучені речові докази направлено на експертизу.

Поліцейські встановлюють звідки чоловік взяв зброю.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.