У Тернополі засудили чоловіка, який забезпечував їжею та житлом окупантів

Жителя с. Князе-Григорівка Херсонської області засуджено до 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

12.04.2024
У Тернополі засудили чоловіка, який забезпечував їжею та житлом окупантів

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Чоловік з квітня по липень 2022 року допомагав російським військовим на території тимчасово окупованого села на Херсонщині.

Він добровільно сформував список людей з числа проукраїнськи налаштованих осіб, з метою попередження руху опору у селі. Також повідомив російському військовому про місце проживання військовослужбовця ЗСУ, учасника АТО/ООС та про наявність у нього легкового автомобіля, щоб конфіскувати для потреб окупантів.

Засуджений систематично забезпечував окупаційні війська держави-агресора їжею й надавав їм власний будинок для відпочинку.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.