На Львівщині ув’язнили бойовика «ДНР»

Мешканця Донецької області, який воював в районі Авдіївки у складі незаконних військових формувань так званої «ДНР», засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

21.03.2024
На Львівщині ув’язнили бойовика «ДНР»

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, чоловік у травні 2023 року добровільно перейшов на бік ворога. Він вступив у незаконне збройне формування «народна міліція» терористичної організації так званої «ДНР».

Зловмисник пройшов військову підготовку та здобув навички ведення бою, штурму, наступу, відступу та користування стрілецькою зброєю, тож був зарахований до 4 роти 267 стрілецького батальйону як кулеметник.

Засуджений вів караульну службу з охорони території у Донецької області. Саме там його затримали Сили оборони України.

Суд визнав його винним у державній зраді, участі в терористичній організації та у діяльності в незаконних збройних формувань. Зраднику призначили 15 років тюрми з конфіскацією майна.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.