У Тернополі чоловік переконував людей, що в Україні громадянська війна

Правоохоронці оголосили підозру тернополянину, який заперечував збройну агресію Росії.

22.02.2024
У Тернополі чоловік переконував людей, що в Україні громадянська війна

Про це повідомляє Управління СБ України в Тернопільській області.

У травні 2023 року тернополянин у громадському транспорті переконував пасажирів у тому, що розпочата у 2014 році російська агресія є внутрішнім громадянським конфліктом України.

Згодом чоловіка затримали працівники патрульної поліції, яких він продовжив агітувати, використовуючи наративи кремлівської пропаганди.

“Усі дії тернополянин вчиняв умисно з політико-ідеологічних мотивів, а свою зухвалу поведінку пояснював тим, що він начебто “політолог” та “російський офіцер”, — йдеться у повідомленні.

Чоловіку оголосили про підозру за статтею 436-2 Кримінального кодексу України — виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників. Ця стаття передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.