У Судані під час спроби держперевороту загорівся український літак

Від початку 2023 року літаки авіакомпанії здійснювали рейси із Судану до Єгипту та Саудівської Аравії.

16.04.2023
У Судані під час спроби держперевороту загорівся український літак
Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими

У Судані на тлі спроби військового перевороту 15 квітня пошкоджено один із двох літаків української авіакомпанії SkyUp, який був в аеропорту Хартума.

Як розповіли у SkyUp, у пошкодженого літака спрацював аварійний радіобуй, його стан оцінити поки неможливо. 36 співробітників SkyUp, що перебувають у країні, наразі у «відносно безпечному місці», з ними є зв’язок.

Air plus news опублікувало відео, на якому горять щонайменше два літаки в аеропорту Хартума. Як стверджується, це борт SkyUp Airlines і літак із Саудівської Аравії, звідки пасажирів евакуювали.

Раніше МЗС спростувало дані про нібито захоплення українських заручників у Судані. З аеропорту, який потрапив під масований обстріл, вдалося вивезти членів українського авіаекіпажу.

У Судані спроба нового військового перевороту. 15 квітня після кількох днів напруженості в Хартумі сталися зіткнення між регулярною армією та Силами швидкого реагування (RSF). Останні заявили, що взяли під контроль президентський палац, резиденцію командувача армії та міжнародний аеропорт у столиці. На вулицях помітили бронетехніку, у небі — винищувачі; очевидці кажуть про перестрілки. Медики заявили про загибель цивільних.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.