У США відреагували на події у Бєлгородській області

У США наголосили, що не втручаються в операції, які проводить Україна.

23.05.2023
У США відреагували на події у Бєлгородській області

У Державному департаменті США відреагували на ситуацію у Бєлгородській області рф. Там наголосили, що в них немає достовірної інформації про цю подію та додали, що єдиним агресором у війні є росія. Про це під час брифінгу сказав речник Держдепу Меттью Міллер, пише “Голос Америки”.

Речник Державного департаменту відмовився коментувати те, що відбувається на Бєлгородщині. Він наголосив, що у нього “немає інформації щодо дій на місцевості”. 

Міллер додав, що США забороняють використання своєї зброї на території рф, пояснивши, що це саме росія почала війну проти України. 

“Ми чітко прояснили українцям, що ми не даємо можливостей і не заохочуємо атаки за межами українських кордонів. Але я вважаю, що важливо нагадати світові, що це росія розпочала цю війну, росія продовжує нападати на цивільних. росія цілиться в школи та лікарні, школі та цивільну інфраструктуру. Україна вправі вирішувати, як вона хоче проводити свої військові операції. Але агресором у цій війні є росія”, – сказав він. 

Нагадаємо, 22 травня, у бєлгородській області рф пролунали вибухи, а згодом з’явилась інформація про прихід на територію області російських добровольців.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.