У Росії впала гіперзвукова ракета “Кинджал”, яку запускали по Україні. Є постраждалі

У Росії 14 вересня впала гіперзвукова ракета “Кинджал”, яку окупанти випустили по Україні.

15.09.2022
У Росії впала гіперзвукова ракета “Кинджал”, яку запускали по Україні. Є постраждалі
Фото: із соцмереж

Ракета впала у Туркменському окрузі Ставропольського краю поблизу села Кендже-Кулак. Росіяни встигли заявити, що це був нібито український безпілотник, проте дослідники вважають, що це таки російська ракета.

Про це пише “Мілітарний”.

Через вибух ракети у Росії постраждало 6 людей: п’ятеро цивільних та один пожежник. Вони приїхали подивитись на місце інциденту. Це свідчить про те, що ракета здетонувала через певний час після падіння.

Російські пропагандисти вже встигли заявити, що це був нібито український безпілотник Ту-141, проте судячи з фото, це точно не він.

Місце падіння ракети знаходиться на відстані 200 км від бази носіїв “Кинджала” МиГ-31 в Ахтюбинську. Саме її міг запустити по Україні російський МіГ-31.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.