У рф відреагували на збиття ракети “Кинджал” в Україні

У пропагандистських виданнях рф заявили, що американський зенітно-ракетний комплекс Patriot не міг збити аеробалістичну російську ракету “Кинджал”.

12.05.2023
У рф відреагували на збиття ракети “Кинджал” в Україні

Про це пише видання РИА “Новости” з посиланням на “високопоставлене джерело в Міноборони рф”.

“Американський ЗРК Patriot не міг збити “Кинджал”, оскільки не здатний перехоплювати цілі на такій швидкості”, – наголосили у пропагандистському ЗМІ.

Росіяни наполягають на тому, що швидкість польоту “Кинджала” перевищує граничні режими поставлених Києву ЗРК. Окрім того, на кінцевій ділянці польоту розхвалена росіянами ракета нібито здійснює маневр та практично вертикально заходить на ціль.

За словами джерела російських пропагандистів, “все це виключає можливість перехоплення, тому вкидання про збиття цієї ракети – спроба видати бажане за дійсне”.

Нагадаємо, 4 травня українські протиповітряні сили оборони збили російську ракету “Кинджал”. Це підтвердив командувач Повітряних сил ЗСУ генерал-лейтенант Микола Олещук.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.