У Польщі викрили шпигунів, які встановили камери на шляхах постачання зброї Україні

Польські служби викрили шпигунську мережу, яка працювала на росію і мала готувати диверсії на території країни. Уже є затримані, а на польських залізничних маршрутах та об’єктах критичної інфраструктури посилили охорону.

15.03.2023
У Польщі викрили шпигунів, які встановили камери на шляхах постачання зброї Україні
Фото: умовне

Про це пише RMF FM із посиланням на джерела, передає hromadske.

За даними видання, співробітники Агентства внутрішньої безпеки Польщі затримали шістьох іноземців «з-за східного кордону», які мали працювати на замовлення російських спецслужб.

Зазначається, що цих людей затримали у зв’язку зі знайденими прихованими камерами на важливих трасах і залізничних вузлах. Камери фіксували рух на коліях і передавали зображення в мережу.

За інформацією видання, йдеться переважно про ділянки залізничних шляхів у Підкарпатському воєводстві, яке межує з Україною, зокрема в районі аеропорту в Ясьонці поблизу Жешува. Це головний пункт переправлення західної зброї та боєприпасів для України. 

Приховані камери також виявили в інших частинах Польщі, додає видання.

У зв’язку з цим співробітників служб і поліції привели в режим підвищеної готовності. Наряди приділяють особливу увагу охороні стратегічно важливих залізничних шляхів у Польщі, також посилено захист ключових об’єктів критичної інфраструктури.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.