У Польщі критикують Австрію за заклики послабити санкції проти рф

В уряді Польщі назвали великою помилкою будь-які спроби заплющити очі на російські злочини.

19.01.2023
У Польщі критикують Австрію за заклики послабити санкції проти рф
Фото: Пьотр Мюллер

Таким чином речник польського уряду Пьотр Мюллер відреагував на заяви глави МЗС Австрії Александра Шалленберга про потребу пом’якшити санкції проти рф, пише “Європейська правда”.

“Польща дотримується своєї позиції у питанні санкцій проти росії”, – сказав Мюллер.

За його словами, тільки послідовна політика у цій сфері може призвести до зміни москвою своєї лінії поведінки.

“Кожна спроба заплющити очі на російські злочини під прикриттям повернення до нормального функціонування економічних відносин є величезною помилкою”, – заявив речник уряду Польщі.

Він нагадав, що саме така політика в енергетичній сфері призвела до війни.

Раніше під час зустрічі з главою МЗС Франції Александр Шалленберг закликав серед іншого послабити європейські обмеження щодо москви. Він також розкритикував Польщу за те, що та у грудні не пустила російського міністра лаврова на зустріч ОБСЄ.

Крім того, Шалленберг заявив, що Заходу важливо дотримуватись почуття міри у відносинах із росією, оскільки вона залишиться частиною європейської історії та культури.

“Заклики продовжувати діалог з росією, поважати її історію та культуру посилюють почуття безкарності кремля, сприймаються ним виключно як запрошення до продовження геноциду українців”, – відреагував на це речник МЗС України Олег Ніколенко.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.