У Почаївській Лаврі продають фальсифіковані ювелірні вироби

Керівництво Свято-Успенської Почаївської Лаври УПЦ (МП) на Тернопільщині дозволило продавати на свої території фальсифіковані золоті прикраси.

05.07.2023
У Почаївській Лаврі продають фальсифіковані ювелірні вироби

Про це редакція  368.media  дізналася з матеріалів кримінальної справи за ч.4 ст.190 КК.

Матеріали щодо зловмисників віднайшли у СБУ. Мова йде про заволодіння грошима громадян, шляхом зловживання їхньою довірою під час реалізації ювелірних виробів. Потерпілий у лютому 2023 року придбав за готівку срібний хрестик та ланцюжок в іконній (церковній) лавці на території Почаївської Свято-Успенської Лаври. Чоловіку не надали чек на придбані товари.

Після цього, будучи вдома, потерпілий оглянув вище вказані срібні вироби та виявив на бирках відсутність інформації про вагу хрестика та ланцюжка, та на самих виробах відсутнє клеймо та проба. Також в день придбання виробів ще було багато інших відвідувачів, які придбавали також ювелірні прикраси.

Розслідування встановило, що на території Почаївської Свято-Успенської Лаври посадовими особами даної релігійної організації відкрито дві церковні лавки, в яких здійснюється продаж золотих та срібних ювелірних виробів.

З’ясовано, що розрахунок за ювелірні вироби здійснюється виключно в готівковій формі та без надання покупцям будь-яких документів (квитанцій, гарантійний талон, сертифікат якості тощо), що підтверджують факти придбання ними товару та його якість. При цьому, товарні ярлики, прикріплені до ювелірних виробів, не містять відбитку державного пробірного клейма України.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.