У межах Києва зафіксували падіння метеору

Ввечері 19 квітня над столицею України зафіксували яскраве світіння повітряного об’єкта.

19.04.2023
У межах Києва зафіксували падіння метеору
Скріншот

Про це повідомляє науковий проєкт Alpha Centauri.

Там зазначають, що в межах Києва впав не супутник NASA, а, ймовірно, болід — великий вогняно-яскравий метеор, що виглядає як вогняна куля, що рухається в небі.

За даними проєкту, сьогодні в атмосферу дійсно має входити апарат NASA RHESSI, що спостерігав сонячні спалахи з 2002 по 2018 рік. Але траєкторія його падіння дуже далека від України. Приблизно маршрут можна побачити за посиланням.

“На тому ж сайті можна спостерігати за іншими “свіжими” об’єктами, що падають з космосу. Жоден з них не пролітає над Україною. Не розповсюджуйте брехню про супутник NASA”, – додали в Alpha Centauri.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.