20-річний нацгвардієць удруге за місяць збив ракету, яка летіла на Київ

У ніч на 29 травня ворог здійснив черговий масований ракетний удар по столиці. Однак всі повітряний цілі були виявлені та знешкоджені українськими силами ППО.

29.05.2023
20-річний нацгвардієць удруге за місяць збив ракету, яка летіла на Київ

Одну з ракет збив гвардієць на псевдо “Покемон” – солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади “Буревій”. Про це повідомила Національна гвардія України.

“Покемон” – солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону  бригади “Буревій”. Саме він нещодавно, 9 травня, знешкодив ворожу ракету неподалік від Києва.

У ніч на 29 травня о 3:20 із тої самої зброї ПЗРК «Ігла-1» 20-річний воїн зробив свій другий результативний постріл.

“На цей раз було складніше захопити ціль, адже було ще достатньо темно. Але результат говорить сам за себе. Емоцій від усвідомлення та радості було ще більше ніж вперше. Я розумію, що це не лише збита ракета, а й врятовані життя”, – ділиться враженнями “Покемон”.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.