20-річний нацгвардієць удруге за місяць збив ракету, яка летіла на Київ

У ніч на 29 травня ворог здійснив черговий масований ракетний удар по столиці. Однак всі повітряний цілі були виявлені та знешкоджені українськими силами ППО.

29.05.2023
20-річний нацгвардієць удруге за місяць збив ракету, яка летіла на Київ

Одну з ракет збив гвардієць на псевдо “Покемон” – солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади “Буревій”. Про це повідомила Національна гвардія України.

“Покемон” – солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону  бригади “Буревій”. Саме він нещодавно, 9 травня, знешкодив ворожу ракету неподалік від Києва.

У ніч на 29 травня о 3:20 із тої самої зброї ПЗРК «Ігла-1» 20-річний воїн зробив свій другий результативний постріл.

“На цей раз було складніше захопити ціль, адже було ще достатньо темно. Але результат говорить сам за себе. Емоцій від усвідомлення та радості було ще більше ніж вперше. Я розумію, що це не лише збита ракета, а й врятовані життя”, – ділиться враженнями “Покемон”.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.